Vaikų išleistuvės dinozaurų parke. Ieškomi dinozaurų tramdytojai!

Vaikai, ar girdėjote, kad dinozaurai visai pašėlo? Jie laksto po parką, krečia išdaigas ir visiškai nieko neklauso! Vos tik nusisuku, ima valgyti ledus, šokinėja ant batutų ir erzina vieni kitus! Ar atsiras drąsuolių, kurie padės juos sutramdyti?!


Tiesa, turbūt dar nesame pažįstami. Aš esu dinozaurų parko prižiūrėtojas ir kreipiuosi į jus su svarbiu prašymu.

Mano darbas yra labai svarbus ir aš be galo jį mėgstu. Kiekvieną dieną turiu apeiti visus dinozaurus, juos pamaitinti ir apžiūrėti. Kartais jie suserga. Dažniausiai jiems skaudą pilvą arba dantis ir aš privalau dinozaurus pagydyti. Būna, kad jie susipyksta ir tuomet turiu rasti būdą, kaip juos sutaikyti.


Pasitaiko ir tokių atvejų, kai vienas ar kitas dinozauraspasijaučia vienišas. Tada turiu skirti jam laiko, pasikalbėti, paguosti ir įsitikinti, kad dinozauras jaučiasi geriau. Nustebtumėte sužinoję, kokie jie skirtingi. Kiekvienas dinozauras reikalauja dėmesio ir mėgsta vis kitokius dalykus.


Savo brangiuosius augintinius puikiai pažįstu ir be galo myliu, bet ateina metuose laikas, kai aš vienas tiesiog visko nespėju...


Toks laikas būna pavasario gale ir vasaros pradžioje, kai dinozaurai visiškai pabunda iš žiemos miego ir tampa itin aktyvūs. Jie krečia daugybę išdaigų ir tuomet man labai reikia pagalbos. Iš patirties žinau, kad patys geriausi pagalbininkai – vaikai!


Jeigu neklystu, tokiu metų laiku jūs kaip tik baigiate mokslo metus ir tai reiškia, kad galite atvykti pas mane į dinozaurų parką. Kuo jūsų daugiau – tuo geriau! Pasirengusi padėti visa klasė? Puiku!

Jums atvykus, aprodysiu visą dinozaurų parką ir supažindinsiu su mano šauniaisiais augintiniais. Išmoksite atskirti brontozaurą nuo triceratopso, sužinosite, kuriuos dinozaurus reikia šerti mėsa, o kuriuos – lapais. Iškart perspėju, kad neišsigąstumėte tiranozauro.


Nors ir atrodo agresyvus ir turintis aštrias iltis, iš tikrųjų jis labai mėgsta žaisti ir valgyti braškinius ledus! Žinoma, turėsite manęs įdėmiai klausytis, nes, kaip jau sakiau, dinozaurai mėgsta krėsti išdaigas. Jei reikės, bėgsime, rėksime, slėpsimės ar pulsime juos! Juk kartais reikia parodyti, kas čia tikrasis viršininkas, ar ne?


Negana to, žinau vietą, kurioje slepiasi milijonus metų pragulėję dinozauro griaučiai, tačiau vienas pats negaliu jų atrasti. Tikiuosi, kad būsite pasiryžę atsiraitoti rankoves ir padėti juos atkasti kastuvėliais, grabštukais, šluotelėmis ir šepetėliais.


Deja, tiksliai nežinau, koks dinozauras ten pasislėpęs. Manau, kad bendromis jėgomis tikrai tai išsiaiškinsime ir pasijausime kaip patys tikriausi dinozaurų ekspertai – paleontologai!

Nesijaudinkite, už pagalbą tikrai neliksiu skolingas. Dinozaurų parke yra ne tik daugybė milžiniškų riaumojančių ir judančių dinozaurų, bet ir gausybė pramogų!


Galėsite paklaidžioti veidrodžių labirinte, pasisupti karusėlėse, išbandyti 5D kiną, pašokinėti ant batutų, įlįsti į vandens burbulus, išlieti likusias jėgas žaidimų aikštelėje ir dar daugiau!


Čia tiek daug linksmybių, jog iškart pajusite mokslo metų pabaigą ir vasaros atostogas!

Tad čiupkite savo klasės draugus bei mokytoją, ir atlėkite man į pagalbą! Ar įsivaizduojate geresnį mokslo metų užbaigimą nei šėlionės tarp pačių tikriausių dinozaurų?

514 views0 comments

Recent Posts

See All

Kontaktinformācija

Tālr.:  +370 685 11764

Adrese : Pušyno iela 9, Radaiļi, Klaipēdas rajons.

E-pasts: dino@dino.lt

Sekojiet dinozauriem visur

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Rakstiet mums!

Kā mūs atrast?

© VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS 2019  dino.lt