Edukacinė programa „Atrask dinozaurą“

Updated: Jan 14, 2019


Štai laukiu, kol kas nors mane išvaduos. Ir laukiu jau ilgai. Nors laiko tėkmę esu šiek tiek pametęs, manau, kad tūnau čia jau ne vieną milijoną metų. Darosi šiek tiek liūdna ir vieniša. Pamenu, kai dar vaikščiojau žeme. Iš aukštai mačiau lygumas ir kalnus, upes ir ežerus.


Kartais atrodydavo, kad galva galiu paremti visą dangaus skliautą. Kol rupšnodavau lapus nuo medžių viršūnių, matydavau, kaip ant žemės vyksta kovos dėl išlikimo. Mažieji dinozaurai bėgdavo ir stengdavosi išlikti, kai juos vydavosi aštriadančiai plėšrūnai. Džiaugiausi, kad esu jiems per didelis, o gal tiesiog neskanus.Daugiau informacijos apie šią edukaciją galite sužinoti paskambinę

telefonu nr.: (8-685) 11764

El. paštu: dino@dino.lt
O, kažkas vyksta! Staiga girdžiu mane raminantį balsą. Jis pasakoja apie mano laikus, mano brolius ir kitus gyvūnus, žolėdžius ir plėšrūnus. Net sužinau, kas įvyko tuomet, kai visus apėmė panika ir atsidūriau po žeme.


Balsas sako, kad tai buvo meteorito arba vulkanų išsiveržimo kaltė. Deja, nepamenu, kaip viskas buvo iš tikrųjų. Pamenu tik chaosą, viską niokojančią ugnį ir siaubingą drebėjimą. Girdžiu ir kitus balsus. Vaikų. Jie uždavinėja daug klausimų, į kuriuos norėčiau atsakyti pats, bet negaliu.


Jiems įdomu, kuo mito dinozaurai, kokio dydžio mes buvome, kuris iš plėšrūnų buvo pavojingiausias. Stebiuosi, kad balsas į klausimus atsako taip tiksliai. Iš kur jis viską žino?


Netikėtai išgirstu tuksenimą. Jis vis kartojasi ir man ima atrodyti, kad sluoksnis po sluoksnio kažkas nori mane iškasti. Nors judesiai atsargūs, jie itin užtikrinti.
Daugiau informacijos apie šią edukaciją galite sužinoti paskambinę

telefonu nr.: (8-685) 11764

El. paštu: dino@dino.ltStaiga mano akys išvysta šviesą, o tuomet ir besišypsantį veidą. Nors nesu matęs nieko panašaus, manau, kad tai vaikas. Jis žiūri į mane ir džiaugiasi savo atradimu.


Visgi, mano kūnas vis dar įkalintas, tad mažasis gelbėtojas imasi darbo. Judesys po judesio, jis išlaisvina mano ilgą kaklą, kūną, kojas ir galiausiai uodegą. Negaliu patikėti, kad po šitiek laiko kažkas pasiryžo mane išgelbėti! Vaikas džiaugsmingai iškelia mane į viršų ir parodo draugams.


Nustembu, nes jie visi susikaupę bando atrasti kitus dinozaurus. Džiaugiuosi, kad aš ne vienintelis, kuris vėl išvys dienos šviesą.
Daugiau informacijos apie šią edukaciją galite sužinoti paskambinę

telefonu nr.: (8-685) 11764

El. paštu: dino@dino.ltŠitas pasaulis keistas, bet man patinka. Čia daug keistų padarų, bet jie visi linksmi ir draugiški, o man nėra ko bijoti. Nepanašu, kad vėl atskristų meteoritas. Mano gelbėtojas net pasiima mane namo ir aš susipažįstu su jo šeima. Po šitiek laiko vėl pasijuntu gyvas.

961 views0 comments

Recent Posts

See All

Kontaktinformācija

Tālr.:  +370 685 11764

Adrese : Pušyno iela 9, Radaiļi, Klaipēdas rajons.

E-pasts: dino@dino.lt

Sekojiet dinozauriem visur

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Rakstiet mums!

Kā mūs atrast?

© VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS 2019  dino.lt