Dinozaurai Radailiuose jau Bunda!

Pirmieji saulės spinduliai, tai ženklas, kad metas busti iš žiemos miego ir prajudinti sustingusius kaulus. Pavasaris juntamas ir Dinozaurų parke Dino.lt Radailiai, kur netrukus prasidės 2019 metų sezono startas! Dinozaurai jau rąžosi ir ruošiasi visus sutikti Dinozaurų parke kovo 23 dieną 10:00 valandą, kur visi – maži ir dideli – pajus tikrą atidarymo fiestą!


Pasiruoškite gerą nuotaiką, čiupkite draugus bei šeimos narius ir nepraleiskite progos išvysti bundančius dinozaurus! Jei vien šių didingų reptilijų nepakanka, Jūsų lauks ir daugybė kitų pramogų: klaidinantis veidrodžių labirintas, nerealusis 5D kinas, karuselė spineris ir traukinukas, linksmosios mašinėlės ir vaikų žaidimų aikštelė. Negana to, visi norintieji galės pasigražinti grožio ir tatuiruočių studijoje!


Tie, kurie nespės mūsų aplankyti kovo 23 dieną – nenusiminkite. Dirbsime kiekvieną dieną iki kitos dinozaurų žiemos miego pradžios, o jau nuo gegužės mėnesio Dinozaurų parke atsiras dar daugiau pramogų!


Mažieji nuotykių mylėtojai galės pasijusti lyg tikri tarzanai laipynėse, išbandyti taiklumą lazerių sienoje ir patikrinti savo drąsą tamsos kambaryje! Nepamirškite, kad tik pas mus visos parke esančios pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą, o jų tiek daug, kad net susisuka galva!


Suprantame, kad turime lankytojų, kuriems vis nepakanka dinozaurų riaumojimo ir linksmybių Dinozaurų parke Dino.lt Radailiai, tad esame jums paruošę staigmeną! Visą kovo mėnesį galioja nerealus pasiūlymas – įsigyti abonementą visam 2019 metų sezonui ir pramogauti Dinozaurų parke, kiek norite ir kada norite!

Negana to, kad abonementai galioja neribotam apsilankymų kiekiui, jūs galite pasirinkti, kokiam asmenų skaičiui norite juos įsigyti – vienam, trims ar keturiems. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad turite galimybę pramogauti be ribų su draugais ar visa šeima!


Tikimės, kad kalendoriuje jau pasižymėjote kovo 23 dieną – juk dinozaurai taip nekantriai laukia jūsų visų! Jie ir mūsų šaunusis Dinozaurų parko Dino.lt Radailiai kolektyvas pasiruošę, kad šeštasis parko gyvavimo sezonas taptų nepamirštamu!
2,234 views0 comments

Recent Posts

See All

Kontaktinformācija

Tālr.:  +370 685 11764

Adrese : Pušyno iela 9, Radaiļi, Klaipēdas rajons.

E-pasts: dino@dino.lt

Sekojiet dinozauriem visur

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Rakstiet mums!

Kā mūs atrast?

© VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS 2019  dino.lt