savaitgalio pramogos

Didžiausiame pramogų parke Lietuvoje

Vasara jau įsibėgėjo, o kartu su ja ir atostogų maratonas. Visgi, ne visi turi laiko ilgam poilsiui tolimuose kraštuose, tad dairosi, kaip smagiau ir įdomiau praleisti laisvalaikį netoliese.

 

Jeigu Jūs, Jūsų šeima ir draugai ieškote būdų puikiai praleisti savaitgalį ar kelias laisvas dienas, tuomet mūsų pasiūlymas skirtas būtent Jums!

Kviečiame apsilankyti didžiausiame pramogų parke Lietuvoje – dinozaurų parkas Dino.lt Radailiai. Įsikūrusi netoli pajūrio, ši pramogų ir poilsio oazė nustebins savo dydžiu ir linksmybių gausa.

Gaukite išskirtinius Radailių pramogų pasiūlymus skirtus Jums!

Vis dar svarstote, ar verta pas mus apsilankyti? Dinozaurų parke veiklos atras tiek patys mažiausieji, tiek jų tėveliai ar net seneliai.

 

Turėsite progą ne tik pasivaikščioti tarp 50 realaus dydžio judančių ar riaumojančių dinozaurų, susipažinti su jų ypatybėmis, bet ir rasite  daugiau nei 20  skirtingų pramogų!

 

Galėsite atsivėsinti plaukiodami vandens dviračiais mūsų puikiajame tvenkinyje, patirti ekstremalių pojūčių 5D kino teatre, išbandyti drąsa medžių laipynėse ar visiškai pašėlti karuselėje spineryje, elektromobiliuose bei batutuose!

 

Ir būtinai pasilikite jėgų, nes Jūsų laukia dar daugiau pramogų ir visa tai įskaičiuota į bilieto kainą!

Jei vis dėl to linksmybių nepakanka, vos keli metrai nuo dinozaurų parko Jūsų laukia ir didžiausias gyvenamasis Apverstas namas Europoje, kuris visiškai susuks galvą ir privers nusijuokti. Juk ne kiekvieną dieną turi galimybę pasivaikščioti... lubomis!

 

Apverstame name rasite apverstus miegamuosius, valgomąjį, darbo kabinetą ir net tualetą, o smagios ir unikalios nuotraukos paliks įspūdį ilgam.

Suprantama, kad po šitiek pramogų ims gurgti pilvai, bet ir tai mums ne problema, nes šalia parko yra įsikūręs ilgametę patirtį turintis Radailių Dvaro restoranas, kuriame kiekvienas ras savo skonį atitinkančių patiekalų.

 

Mūsų virtuvės šefai pasistengs įgyvendinti Jūsų norus, nesvarbu, tai būtų grill patiekalai, lietuviška virtuvė, labiau gurmaniškas asortimentas ar mažųjų įgeidžiai.

 

Galėsite įsikurti jaukiame restorano viduje ar lauko terasoje, iš kurios stebėsite žavingą kraštovaizdį ir pasimėgausite pakilia pramogaujančių žmonių nuotaika.

Ar esate pasiruošę maksimaliai išbandyti viską, ką siūlo Radailiai?

 

Tuomet pakviesime Jus į naują ir modernią SPA oazę, kurioje pamiršite apie šurmulį lauke ir ištirpsite malonume.

 

Galėsite pasinerti į šilumos glėbį saunoje, turkiškoje pirtyje ar burbulais kutenančioje sūkurinėje vonioje, o atsivėsinti ir šiek tiek pajudėti  - net trejuose baseinuose. Mažieji taip pat ras, ką veikti, nes vienas iš baseinų skirtas būtent jiems!

 

O jei norite save palepinti, Jūsų visuomet laukia ir mūsų SPA specialistai, kurie pasiūlys išbandyti dangiškus masažus ir ritualus, po kurių jausitės lyg naujai gimę.

Žinote, visai neverta svarstyti, važiuoti į Radailius ar ne. Tiesiog šokite į automobilį, čiupkite visą šeimą ir, per daug nesukdami galvos, leiskitės į nuotykį! Juk vasara ir yra tam skirta.

 
Gaukite išskirtinius Radailių pramogų pasiūlymus skirtus Jums!

Kontaktinformācija

Rakstiet mums!

Tālr.:  +370 685 11764

Adrese : Pušyno iela 9, Radaiļi, Klaipēdas rajons.

E-pasts: dino@dino.lt

Sekojiet dinozauriem visur

  • Dinozaurų parko Facebook
  • Dinozaurų parko YouTube
  • Dinozaurų parko Instagram

Kā mūs atrast?

© VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS 2019  dino.lt