DINO PARKO VASAROS STOVYKLA!

Pašėlę   nuotykiai    dinozaurų parke

Ar Jūsų vaikai jau spirga iš nekantrumo leistis į vasaros nuotykius? Dabar pats tinkamiausias laikas juos užregistruoti Dino parko vasaros stovyklai.  

 

100 nuotykių smagių – per 5 dienas kartu!
 

JAUNŲJŲ STOVYKLAUTOJŲ LAUKIA:

- Kasdieniai džiaugsmai: mankšta, ryto ir vakaro ratas, maitinimas.
- Šlapios ir sausos pramogos: baseinas, apverstas namas, 5D kinas, karuselės, batutai, lazerių mūšis, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, elektromobiliai, laipiojimo trasa, mini zoo, šaudykla ir šikšniukų kalva.
- Dinozaurų žemės aktyvusis laisvalaikis: džiunglių olimpinės žaidynės, dinozaurų grobimas, “ferarių” lenktynės, lobių paieškos bei pašėlusiai smagūs žaidimai su draugais.
- Edukaciniai užsiėmimai: dinozauriško muilo gamyba, didžiųjų muilo burbulų pūtimas, sapnų gaudyklės pynimas, atogrąžų lapo mezgimo dirbtuvės, dinozaurų fosilijų paieškos, akmenukų taškavimas ir viso kito po trupučiuką. 

NAUJIENOS! Šių metų stovyklos pragramą papildė etno pramogos, ryto ir vakaro ratas, rankdarbiai macramé technika, “ferarių” lenktynės, šikšniukų kalva, iššūkių pilnas “Tūpk – šok” ratas, akmenukų taškavimas, kvepiančio levandomis muilo gamyba ir kitos staigmenos, kurias atskleisime stovyklos metu.

Stovyklos vadovė – Kristina Norvilė, dinozaurų dresuotoja ir nuoširdi bei kūrybiška vaikų draugė. 

Amžiaus grupė: nuo 6 iki 12 metų

Stovyklos darbo laikas:  07:40 – 17:30, I-V

Kaina: 195 € UŽ 5 DIENAS (registruojantiems stovyklautojus iki birželio 1 d. kelialapio kaina – 180 €, avansas - 50 €)

Į kainą įskaičiuota: žalia ir komfortiška stovyklos aplinka, 3 kartų maitinimas, pramogos, edukacijos, visos stovyklos veiklai reikalingos priemonės ir įranga, o smagiausia - vardinis sezono Dino parko abonementas.

Pamainos: nuo 2022 birželio 27 d. iki rugpjūčio 19 d. (Vienoje pamainoje vyksta dviejų amžiaus grupių: 6 – 8 m. ir 9 – 12 m., stovyklos.)