3 ASMENŲ ABONEMENTAI

1/1

Kodėl verta įsigyti Dino.lt abonementą skirtą visai šeimai? 

4.jpg
503273-PHQACG-388 (1).jpg

DINOZAURŲ PARKO DINO.LT RADAILIAI bilietas atveria duris į visas parke esančias PRAMOGAS. Pramogaukite VISĄ DIENĄ neribotai!

Neribotas apislankymų kiekis. Galėsite pramogauti Dinozaurų parke Dino.lt Radailiai 2019 metais nors ir kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro!

2019 metų naujienos

1LaserTag-768x402.jpg
7.jpg
bc-attraction-kids-and-family-skytrek-ad
240_F_81453346_N4Ly40fKRCvC8rs1E9tLzgscw

Pagaliau mūsų norai pildosi ir turime galimybę pristatyti nerealiausias laipynes medžiuose. Tai 0,3 m aukštyje įrengtos saugios įvairaus sudėtingumo laipynės tarp medžių. Nereikės jokios papildomos įrangos, kad galėtumėte įveikti visas trasas ir pabūti mažaisiais tarzanais.

 

Turime kelias (kol kas paslaptis - kokias) nusileidimų trasas. Trasų ilgiai taip pat jus nustebins. Laukiame ir sezono ir jūsų - mielieji mūsų lankytojai!

Akies taiklumas, rankos stabilumas ir beprotiškas noras pataikyti į visus taikinius - tai tik maža dalis norų įžengus į lazerių erdvę. Lazerių siena skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

Duotas laiko limitas, kurio metu turite spėti pataikyti į visus įsižiebiančius taikinius. Tai gera pastabumo ir reakcijos vieta. Taip pat bus fiksuojami rekordai. Tad ruoškitės įveikti visus nerealiausius rekordus mūsų DINO.LT parke. 

Ar kada įsivaizdavote kaip reikėtų pereiti kliūčių ruožą aklinoje tamsoje?... Jeigu dar nesate darę pas save namuose, kai dingsta šviesa, tai pats metas aplankyti mūsų tamsos kambarį, kuriame visiškai aklinoje tamsoje turėsite pereiti trumpą, bet labai efektingą labirintą.

 

O kad būtų daugiau aštrių pojūčių - visa tai reikės įveikti basiems. Tai ar esate pasiruošę nugalėti savo tamsos baimę? 

Batutų erdvė pasipildė daugybe naujovių.

Batutas - pagalvė pagaliau įrengtas ir Dinozaurų parke DINO.LT Radailiai. Ir jis kaip ir kitos pramogos, įskaičiuotas į bilieto kainą. Galėsite iki valios šokinėti, mokytis salto ore ir tobulinti koordinaciją vaikštant linijomis.  

Batutas - iššūkis. Tai batutas su daugybė kliūčių, kurios prasideda tik įžengus. Todėl būtina iš anksto pagalvoti ar tikrai įveiksite, nes atsarginio išėjimo nebus. Privalėsite įveikti visas kliūtis ir atitvarus.

Mažiesiems - nuostabus batutas namelis.

Likusias 20 skirtingų pramogų, kurios visos įskaičiuotos į bilieto kainą rasite paspaudę...

3 asm. ABONEMENTO KAINA

Kaina:

220 €

1/2

Klientų Atsiliepimai 

Noriu padekoti uz realiai nerealia diena, ji praleke kaip akimirka! Veiklos ir mazam, ir dideliam! Nuostabu, kad esat kurybingi ir turit ideju, kaip nustebinti lankytojus! Nuvaziavau nusiteikusi pamatyt tik dinozaurus, o gavom visa pramogu kompleksa:

masineles,karuseles,karstykles,batutai, hamakai,nykstuku pasaulelis,vandens dviraciai,veidrodziu labirintas,5D ir tikrai visko neisvardinsiu... visiems rekomenduoju, kaip gera kartais istrukti is suaugusiuju pasaulio ir paseliot! Aciu! Dziaugiuosi, kad esat!

- Agne Vistajūnaitė